Oslobet  15 TL Bedava Bonus

Oslobet 15 TL Bedava Bonus

Tarafindan eklendi 01/03/2019 tarafindan | Hic yorum yok

Oslobet sitesi yeni üyelerine yatırım şartsız 15 TL değerinde free bet hediye ediyor. Yeni altyapısıyla tekrardan piyasaya giren siteyi denemek için sizde üye olarak bonustan faydalanabilirsiniz.

Oslobet 15 TL Bedava Bonus Almak İçin Tıkla !

Kurallar ve Şartlar

1. Sitemize yeni üyelik gerçekleştiren her üyemiz 15 ₺ FREE BET'ten yararlanabilir.

2. Bonusu alabilmek için “Canlı Destek ” hattına bağlanarak talep etmeniz gereklidir.

3. Free bet sadece spor alanında aktif olmaktadır.Her bir seçimin oranı minimum 1.30 ve üzerinde olmalıdır.

4. Free bet ile maximum kazanç tutarı 200 ₺dir.Bu tututarın üzerinde ki bakiyeler silenecektir.Bu bonus ile bir kez çekim yapılabilir.

5. Kimlik bilgisi doğrulanmayan üyelerimizin bakiyesi bloke edilecek ve hesabı kapatılacaktır.

6. Free betinizden kazandığınız bakiye için herhangi bir yatırım veya çevrim şartı mevcut değildir. Bakiyeniz 100 ₺ olduğunda çekim sağlayabilirsiniz.

7. Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden “Oslobet” hesabı kapatılacaktır ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.

8. “Oslobet” herhangi bir promosyondaki kural ve şartlari degiştirme ya da promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

9. “Oslobet” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

10. Ayni IP adresini, ayni adres bilgilerini, ayni email hesabini, ayni telefon numaralari vb gibi kisisel bilgilerini paylasan kullanicilarin sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrica ayni aile fertlerinden sadece biri bu bonustan faydalanabilir.

11. Bu promosyona Oslobet Genel Bonus Kurallar ve Şartları dahildir. Promosyon 03.03.2019 saat 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir